تن‌ها

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
تنهاییِ این روزهایم زمانی بیشتر خودش را نشان میدهد که حتی به تعدادِ انگشتانِ یک دست هم کسی را ندارم تا برایش دعا بخوانم و آرزوهای خوب‌خوب کنم..

این تنهایی عمیق‌تر می‌شود وقتی می‌دانم من در دعاهای کسی نخواهم بود! اما این عمق دیگر برای من ترسناک نیست.. آنقدر در روزمرگی و بی‌علاقگیِ‌اطرافیان غرق شده‌ام که این عمق‌ها برایم سطحی به حساب می‌آید..

عمیق‌ترین دردی که‌تا به حال تجربه کرده‌ام این بوده که‌ هیچ‌وقت نتوانسته‌ام انسانِ شادی باشم.. حتی در شادترین لحظات هم اسب‌شاخ‌دارِ غمگینِ درونم، به این‌طرف و آن‌طرف می‌دوید و با شاخ‌رنگی‌رنگی‌اش دیواره‌های قفسه‌ی سینه‌ام را خدشه‌دار میکرد.. حتی همان وقت‌هایی که "😂" را تکرااار می‌کردم و همه فکر میکردند من ؛ شادترین و سرخوش‌ترین و احمق‌ترینم..

نمی‌دانم چه‌شد که‌ انقدر از همه‌چیز و همه‌کس دور شده‌ام که مدام میل به نگفتن دارم.. فقط می‌دانم، اگر این‌جا هم ننویسم، وزنم از چیزی که هست بالاتر می‌رود و حتی با جو دو سر و رژیم شیر هم نمی‌توانم وزنم را کاهش دهم..

پس می‌توانم فکر کنم تنها دلیلِ نوشتنم، نوعی فرار از رژیم‌های لاغری‌ست..

------------------------------------------------------

_پی‌نوشت: فردا آخرین امتحان را هم می‌دهم و تمام..

کار در آزمایشگاه نیز فردا تمام می‌شود و می‌توانم به مدت دوماه، یک‌ دل‌سیر خسته باشم و همه را دورتر بریزم و تنها کاری که انجام می‌دهم، تماشای فیلم باشد! مطمئنا اول با  Colonia شروع خواهم کرد، این فیلم ارزش چندبار دیدن را دارد بدونِ شک..

_فیلم‌نوشت: کاترین: من میخوام دعا کنم میخوای تو هم با من دعا کنی؟
رجینا: ممنون ولی من از اونجور آدما نیستم که فقط وقتی به چیزی نیاز دارن به خدا باور پیدا می‌کنن..
کاترین: وقتی بچه‌هام یه مشکلی دارن، من دوست دارم بیان پیشِ من! حتی اگه منو باور نداشته باشن..

"Switched at birth 2012"

نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : چهارشنبه 24 آبان 1396 ساعت: 12:36
برچسب‌ها :
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها